Aparaty słuchowe zauszne BTE

Sortuj produkty
sortuj wg :
1 2 3 4 8 9 10

Zauszne aparaty słuchowe dostępne w ofercie naszego sklepu to najwyższa jakość wykonania, która pozwala znacznie poprawić komfort życia pacjentów zmagających się z niedosłuchem o różnym stopniu zaawansowania. Nowoczesne aparaty słuchowe zauszne umieszcza się za uchem, a dokładniej za górną częścią małżowiny usznej, co jest możliwe dzięki kompaktowym rozmiarom urządzeń dedykowanych osobom z ubytkami słuchu. Niewielka waga i rozmiary aparatów zausznych oznaczają zachowanie wysokiego poziomu dyskrecji, co dla wielu pacjentów jest niezwykle ważne.

Aparaty słuchowe zauszne BTE to lekkie urządzenia z dźwiękowodem, które są bardzo wygodne w codziennej obsłudze i niewymagające pod względem utrzymania. Wszystkie najważniejsze elementy aparatów zausznych znajdują się w jednej obudowie, przez co są mniej podatne na uszkodzenia i awarie techniczne. Wzmocniony dźwięk z aparatu zausznego kierowany jest do wkładki usznej, a następnie do przewodu słuchowego i błony bębenkowej za pomocą cienkiego wężyka, który jest niemal niewidoczny dla ludzkiego oka. Aparaty słuchowe BTE wyróżniają się również łatwą obsługą, przystępną nawet dla seniorów, a także dłuższym cyklem pracy dzięki możliwości montażu większych baterii.

Ceny aparatów zausznych

 

Nowoczesne aparaty słuchowe ze słuchawką dostępne w sklepie Akademia Słyszenia to duża różnorodność modeli pod względem klasy technologicznej, wielkości, sposobu sterowania, metodą zasilania oraz kosztów zakupu. Urządzenia w naszej ofercie są przystępne cenowo dla każdego, a po spełnieniu odpowiednich kryteriów można liczyć na. refundację z Narodowego Funduszu Zdrowia. Co ważne, nasze usługi obejmują nie tylko sprzedaż aparatów słuchowych, ale również indywidualne doradztwo – konsultację z protetykiem i personalizację urządzenia.

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl