Baterie do aparatów słuchowych

Sortuj produkty
sortuj wg :

Aparaty słuchowe to dla osób zmagających się z niedosłuchem niezbędny element życia codziennego. Pozwala uzyskać optymalną jakość dźwięku i umożliwia wykonywanie takich czynności jak: rozmoawa przez telefon, oglądanie telewizji czy słuchanie muzyki. Urządzenie działa zatem przez kilka, a nawet kilkanaście godzin dziennie, dlatego każdy użytkownik aparatu słuchowego powinien mieć pod ręką zapas baterii zapewniających płynną i nieprzerwaną pracę sprzętu.

Baterie do aparatów dostępne w ofercie naszego sklepu to produkty najwyższej jakości oparte na najnowszej technologii, które cechuje długi czas pracy, także w przypadku nowoczesnych urządzeń o wysokich wymaganiach energetycznych. Optymalna wydajność i żywotność baterii słuchowych to jednak nie wszystko. Proponowane przez nas modele baterii zapewniają stabilną pracę aparatu słuchowego przez długi czas, nawet przy dużych obciążeniach. Dodatkowo, niektóre produkty w naszym asortymencie mogą z powodzeniem stanowić źródło zasilania innych sprzętów medycznych, w tym procesorów mowy, a także innych akcesoriów słuchowych – pilotów czy streamerów.

W sklepie Akademia Słyszenia zaopatrzą się Państwo również w baterie cynkowo-powietrzne (zinc-air), które nie posiadają rtęci, przez to są bezpieczne w użytkowaniu. Nasza oferta zawiera cztery podstawowe typy baterii: 10, 13, 312 i 675, dlatego też każdy użytkownik z łatwością może dostosować rozmiar ogniwa do swojego modelu aparatu. Niezwykle cenimy sobie niezawodność i wydajność naszych produktów, dlatego oferujemy duży wybór cieszących się dużym zaufaniem baterii słuchowych Rayovac czy baterii Varta.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl