Aparaty słuchowe

Sortuj produkty
sortuj wg :
1 2 3 4 20 21 22

Aparaty słuchowe

Aparaty słuchowe dostępne w Akademii Słyszenia to produkt, który znacząco poprawia jakość życia każdego pacjenta na co dzień. Aparaty te dedykowane są osobom zmagającym się z problemami ze słuchem, wynikającymi przede wszystkim z pojawiających się ubytków słuchu. Przekonaj się, jak zmieni się Twoje życie z nowym aparatem słuchowym!

Sklep Akademii Słyszenia - szeroki wybór aparatów słuchowych

Aparaty słuchowe można znaleźć w sklepie Akademia Słyszenia, który jest doskonale wyposażony. W ofercie znajdują się między innymi: aparaty słuchowe ze słuchawką zewnętrzną (RIC), aparaty słuchowe zauszne (BTE) oraz aparaty słuchowe wewnątrzuszne (ITE). Modele te różnią się nie tylko rodzajem, ale również: kolorem, klasą technologiczną aparatu, ceną, łącznością z Bluetooth, typem zasilania, obecnością certyfikatu odporności oraz typem gwarancji. Dodatkowo na wspomniane aparaty słuchowe można uzyskać refundację z Narodowego Funduszu Zdrowia zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Dlaczego warto wybrać aparat słuchowy ze sklepu Akademii Słyszenia? Przede wszystkim nasz sklep wyróżnia bogata i zróżnicowana oferta produktów. Dodatkowo każdy aparat dobierany jest przez doświadczonych specjalistów, którzy zawsze uwzględniają indywidualne oczekiwania pacjenta. Już dziś umów się na dobór aparatu słyszenia w Akademii Słyszenia w Warszawie!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl