Akcesoria do aparatów słuchowych

Sortuj produkty
sortuj wg :
1 2 3 4 63 64 65

Akcesoria do aparatów słuchowych dostępne w ofercie naszego sklepu to krok w stronę jeszcze większego komfortu słyszenia na co dzień i podwyższenia funkcjonalności urządzeń dla niesłyszących. Dodatkowe wyposażenie aparatów słuchowych pozwala znacząco podnieść jakość życia i uzyskać optymalne wzmocnienie dźwięku niezależnie od sytuacji. W naszym asortymencie znajdują się produkty od uznanych producentów na rynku, m.in. Beltone, Phonak, Oticon. W trosce o zadowolenie naszych klientów, oferujemy elementy uzupełniające do aparatów słuchowych zaawansowane technologicznie, które dla osób z ubytkami słuchu są niezbędne do normalnego funkcjonowania.

W sklepie Akademia Słyszenia, każdy użytkownik aparatu słuchowego może dobrać szereg nowoczesnych rozwiązań dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb. Proponujemy szeroki wybór pilotów i streamerów do aparatów słuchowych, które pozwalają swobodnie regulować głośność urządzenia, np. podczas rozmów telefonicznych. Dostępne są również nowoczesne urządzenia elektroniczne, w tym TV connector, Connect Clip czy pętle indukcyjne usprawniające komunikację i rozmowę z innymi osobami. Warto również sięgnąć po wydajne ładowarki do akumulatorów, baterie, wzmacniacze dźwięku i słuchu, jak również chusty z kieszonkami na procesory czy specjalne czepki do pływania z komorami wodoodpornymi.

Akcesoria do pielęgnacji aparatów słuchowych

 

Aparat słuchowy, jako sprzęt codziennego użytku, należy regularnie oczyszczać i dezynfekować. Pielęgnacja aparatów słuchowych to klucz nie tylko do zachowania optymalnej jakości słyszenia, ale i przedłużenia ich żywotności. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku proponujemy szereg akcesoriów do pielęgnacji aparatów słuchowych. W naszym sklepie można znaleźć m.in. poręczne chusteczki dezynfekujące, filtry, nitki do czyszczenia wężyków, przenośne osuszacze i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl