Zdalne dopasowanie aparatów słuchowych

26.08.20

Jeżeli nie mają Państwo czasu się spotykać, mieszkają Państwo w innym mieście lub obawiają się Państwo koronawirusa, mamy dla Państwa rozwiązanie – zdalne dostrojenie aparatów słuchowych. W dobie obecnego rozwoju technologicznego producenci aparatów słuchowych stworzyli możliwość zdalnego ustawienia aparatów słuchowych przez protetyka słuchu. Jedyne co do tego jest konieczne to posiadanie smartfona. Możemy to zrobić na kilka sposobów - łącząc się za żywo przez kamerę w telefonie z protetykiem lub wysyłając prośbę o korektę ustawień.

Aplikacje z możliwością zdalnego dopasowania (w zależności od posiadanych aparatów):

-Resound Smart 3D 

-Beltone HearMax

-MyPhonak

-OticonON

-ThriveApp

-Signia Telecare 

Chcemy mieć z Państwem stały kontakt, dlatego stworzyliśmy możliwość połączenia się poprzez wideorozmowę za pomocą aplikacji facebook, skype czy też WhatsApp. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możemy zdalnie, widząc model aparatu słuchowego pomóc Państwu rozwiązać problem np. niedziałającego aparatu słuchowego. 

 

Zachęcamy Państwa do kontaktu poprzez numer telefonu: 517 224 111 lub e-mail: biuro@akademiaslyszenia.pl lub skype i umówienie się na taką zdalną sesję konsultacji.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl