Osuszacz Dry -Turbo (1)

Osuszacz Dry -Turbo

ładowanie
265,00
PLN
za
szt.

  • Czas wysyłki: 24 Godziny
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

ELEKTRONICZNY OSUSZACZ DO APARATÓW SŁUCHOWYCH DRY-TURBO CD® TURBO-SUSZENIE WENTYLATOREM 

Wilgoć i woskowina mogą uniemożliwić prawidłowe działanie aparatów słuchowych, a nawet powodować ich uszkodzenia. Nowy dry-turbo cd® zapewnia optymalną ochronę. Szybkie suszenie za pomocą wydajnego wentylatora znacznie wydłuża czas eksploatacji i ogranicza liczbę napraw. Dodatkowe prozdrowotne niebieskie światło LED przyczynia się do higieny, dzięki działaniu antybakteryjnemu, przeciwdrobnoustrojowemu i przeciwzapalnemu.

Łatwa obsługa przez dotknięcie jednego przycisku, wszystko jest sterowane w pełni automatycznie za pomocą procesora. Dzięki wbudowanemu złączu USB 5V urządzenie może być używane zarówno w domu, jak i podczas podróży. Można je podłączyć w hotelu, samochodzie, do komputera, telewizora lub urządzenia audio. Wystarczy do tego standardowy port USB 2.0.

Nowy dry-turbo cd® jest mały, bardzo energooszczędny, ekonomiczny w eksploatacji i zapewnia bezpieczeństwo w zastosowaniu. Skuteczna pielęgnacja jest najlepszą gwarancją długiej i bezawaryjnej żywotności aparatów słuchowych.

 

Szybkie i wydajne suszenie wentylatorem

Prozdrowotne działanie światła niebieskiego  

Mobilny dzięki zasilaniu ze złącza USB Automatyczne wyłączanie po 30 minutach  

Wszystkie funkcje sterowane przez mikroprocesor

Najwyższa jakość produktu z 2-letnią gwarancją

Bardzo energooszczędny i całkowicie bezpieczny  

 

SZYBKIE SUSZENIE WYDAJNYM WENTYLATOREM  

Dry-turbo cd® zapewnia idealne suszenie dzięki turbo wentylatorowi już po 30 minutach. W tym czasie wokół aparatów słuchowych przepływa 2,4 metra sześciennego powietrza o ciśnieniu 28 paskali. Przy zużyciu zaledwie 1 W urządzenie jest znacznie bardziej energooszczędne niż inne urządzenia tego rodzaju. Dzięki temu suszenie jest znacznie wydajniejsze i szybsze niż w przypadku tradycyjnych suszarek, a aparaty słuchowe nie są obciążone termicznie. Baterie z aparatów słuchowych nie muszą być koniecznie wyjmowane.  

 

HYGIENE PAD® DLA WIĘKSZEJ CZYSTOŚCI

  Antypoślizgowa podkładka higieniczna do codziennej pielęgnacji aparatów słuchowych. Można bezpiecznie umieścić na niej szczoteczkę czyszczącą i baterie. Po ułożeniu aparatów słuchowych i akcesoriów na podkładce, po prostu nakryj ją dry-turbo cd®, naciśnij przycisk i rozpocznie się szybkie suszenie.

 

ŁATWA OBSŁUGA TYLKO JEDNYM PRZYCISKIEM

Dry-turbo cd® włącza się po prostu naciskając przycisk. Zmniejszenie obsługi do zaledwie jednego przycisku z dotykowym sprzężeniem zwrotnym nie pozostawia miejsca na interpretację i jest znacznie bardziej przyjazne dla użytkownika. Naciśnij i przytrzymaj przycisk przez ponad 3 sekundy, aby wyłączyć urządzenie. Podświetlane diody LED sygnalizują suszenie.

 

 

WIĘKSZA MOBILNOŚĆ DZIĘKI ZŁĄCZU USB

Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w podróży, urządzenie działa w oparciu o 5 V-USB i może być używane w hotelach, samochodach, po podłączeniu do komputera, telewizora lub urządzenia audio. Do tego wystarcza standardowy port USB 2.0.  

 

ŚWIATŁO NIEBIESKIE DLA ZWIĘKSZENIA ZDROWIA

Światło niebieskie jest częścią światła widzialnego i obejmuje zakres od 380-495 nm. Jest szeroko stosowane w medycynie do leczenia: trądziku, łuszczycy, atopowego zapalenia skóry i do gojenia się ran. Co więcej, przyczynia się do higieny przez działanie przeciwbakteryjne, przeciwdrobnoustrojowe i przeciwzapalne.

 

PRAKTYCZNE OPAKOWANIE – ATRAKCYJNE I PRZYJAZNE ŚRODOWISKU

Nowe i praktyczne opakowanie jest idealne do prezentacji w sklepie czy punkcie protetyki słuchu w dziale obsługi pacjenta. Osuszacz aparatu słuchowego z podkładką higieniczną w kolorze jasnoszarym, instrukcja obsługi, zasilacz i kabel USB są w nim bezpiecznie zapakowane. Zmniejsza również niepotrzebne odpady opakowaniowe.  

 

 Specyfikacja techniczna

WYMIARY: (długość x szerokość x wysokość): 90 mm x 90 mm x 38 mm

WAGA: 141 g

ZASILACZ: Zasilacz impulsowy (klasa V) ze złączem USB, kabel ze złączami USB/Micro-B-USB o długości 1 m, dostępne adaptery: EU, wejście: AC 100-240 V/50-60 Hz, wyjście: DC 5V/1A, 

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA: dry-turbo cd®, Hygiene-Pad®, zasilacz, kabel USB, instrukcja obsługi

GWARANCJA: 24 miesiące

CERTYFIKTY: TÜV/GS, CE, EMC, FCC i STC

 

 

 

 

 

 

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
ładowanie
Powiązane produkty
Wkłady Dry-Brik II Zephyr / Global II
Wkłady Dry-Brik II Zephyr / Global II
49,00 PLN
Dźwiękowód profilowany 3,1 mm do aparatu słuchowego
15,00 PLN
Zasilacz do osuszacza Dry & Store (Zephyr, Global II)
Zasilacz do osuszacza Dry & Store (Zephyr, Global II)
55,00 PLN

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl