aparat sluchowy phonak vitus p, aparaty sluchowe phonak

Phonak Vitus P

Cena: 1700 zł/ szt.; po odjęciu refundacji NFZ dla osób powyżej 26 r.ż: 1000 zł; po odjęciu refundacji NFZ dla osób poniżej 26 r.ż: 0 zł
ładowanie
1 700,00
PLN
za
szt.

  • Czas wysyłki: 7 dni
Producent: Aparaty Słuchowe Phonak
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Badanie słuchu, profesjonalne dopasowanie aparatu oraz 5-letnia opieka posprzedażowa w cenie zakupu aparatu! Aby uzyskać najlepsze efekty dopasowania zalecamy umówienie się na konsultację z protetykiem słuchu: 517 224 111

 

 

 

Funkcje aparatu:

-funkcja UltraZoom – zastosowanie technologii mikrofonu kierunkowego to sprawdzony sposób na poprawę zrozumiałości mowy w hałasie. UltraZoom to adaptacyjna, wielokanałowa technologia umożliwiająca odbiór kierunkowy, dostępna automatycznie w systemie operacyjnym AutoSense OS oraz w programie dostosowanym ręcznie.

-Dopasowanie do preferencji użytkownika -  funkcja zapamiętuje zmiany w ustawieniach dokonane przez użytkownika za pomocą funkcji FlexControl i FlexVolume i wprowadza je automatycznie w aparatach słuchowych w celu ich dostosowania do preferencji użytkownika.

-Kanały precyzyjnego strojenia: 4

-WhistleBlock – funkcja rozróżnia naturalnie występujące dźwięki przypominające sprzężenia oraz prawdziwe sprzężenie. W efekcie można uzyskać lepszą słyszalność oraz jakość dźwięku, bez irytujących sprzężeń.

-NoiseBlock – technologia przetwarzania dźwięków NoiseBlock przydaje się zwłaszcza w warunkach wymagających wyciszenia nieprzyjemnego hałasu otoczenia. Rozpoznaje subtelne różnice pomiędzy dźwiękami mowy oraz innymi dźwiękami, usuwając hałas przy jednoczesnym zachowaniu słyszalności.

-AOV - zastrzeżony, wielowymiarowo ważony algorytm ustala idealną docelową „masę akustyczną” dla każdego otworu wentylacyjnego. Zaawansowane oprogramowanie do modelowania 3D generuje zindywidualizowaną wentylację. Ta wyjątkowa wartość akustycznie optymalizowanej wentylacji (AOV) zostaje zakodowana w każdym aparacie i jest wykorzystywana w celu optymalizacji obliczeń towarzyszących procesowi dopasowania. Dzięki temu okluzje można zredukować do możliwie najniższego poziomu. Ta wyjątkowa innowacja firmy Phonak, której skuteczność została udowodniona klinicznie, jest dostępna w pełnej gamie stylów i aparatów wewnątrzusznych. Jest ona także w zasięgu ręki użytkowników aparatów BTE z wkładką SlimTip, SlimTip Soft, cShell lub xShell.

-Maks. Liczba programów dodatkowych: 4

-Programy dodatkowe:

-Mowa w hałasie (dostosowuje i obniża w czasie rzeczywistym hałas dochodzący z tyłu oraz wykorzystuje i optymalizuje stosunek sygnału do szumu (SNR) w głośnych warunkach.

-Spokojne sytuacje (zapewnia optymalne wzmocnienie zapewniające rozumienie mowy i komfort słuchania podczas indywidualnych rozmów prowadzonych w ciszy).

-Komfort w hałasie (aktywnie redukuje hałas w celu zapewnienia większego komfortu w sytuacji, gdy nie ma dźwięków mowy).

-Telefon akustyczny (najważniejsza funkcja tego produktu, jaką jest DuoPhone, przekazuje w czasie rzeczywistym strumieniowo sygnał do drugiego ucha, aby głos osoby dzwoniącej był dobrze słyszany w obojgu uszach, przy czym poprawa w zakresie stosunku sygnału do szumu (SNR) wynosi średnio 3,1 dB)

-Program indywidualny

Specyfikacja

Klasa technologiczna aparatu: Budżetowa
Łączność Bluetooth: NIE
Zdalne dopasowanie: NIE
Zasilanie: Bateria 13
Gwarancja producenta: 36 miesięcy
Certyfikat odporności: IP 68
Streaming Bluetooth Android: NIE
Streaming Bluetooth IPhone: NIE
Obsługa za pomocą aplikacji: NIE
Stopień niedosłuchu: duży, średni
Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
ładowanie
Powiązane produkty
aparat sluchowy ReSound LiNX Quattro 961 R RIE, aparaty sluchowe resound
ReSound LiNX Quattro 961 R RIE
9 050,00 PLN
aparat sluchowy phonak bolero m30, aparaty sluchowe phonak
Phonak Bolero M30
3 300,00 PLN
aparat słuchowy Phonak Naida P30-UP, aparaty słuchowe phonak
Phonak Naida P30-UP
3 000,00 PLN

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl