Phonak ComPilot Air II (1)

Phonak ComPilot Air II

ładowanie
1 200,00
PLN
za
szt.

  • Czas wysyłki: 7 dni
Producent: Aparaty Słuchowe Phonak
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Niewielkie i stylowe urządzenie Phonak ComPilot Air wykorzystuje technologię Bluetooth do nawiązywania bezprzewodowego połączenia między aparatami słuchowymi platformy Phonak Venture oraz Belong i telefonami komórkowymi lub źródłami muzyki z technologią Bluetooth.

Niewielkie rozmiary i brak konieczności noszenia zakładanej na szyję pętli indukcyjnej

Nowa zintegrowana antena umożliwiła zmniejszenie rozmiarów urządzenia ComPilot Air II, co przyczyniło się do ułatwienia jego obsługi, szczególnie w czasie podróży. Dla większej wygody użytkowania urządzenie można przypiąć do ubrania użytkownika w celu umożliwienia strumieniowego przekazywania muzyki i połączeń telefonicznych.

Wbudowany pilot zdalnego sterowania do aparatów słuchowych

Urządzenie Phonak ComPilot Air II jest wyposażone w przyciski, które pozwalają w sposób zdalny regulować główne ustawienia aparatów słuchowych, takie jak głośność lub używany program. Dodatkowa funkcja pozwala użytkownikom zredukować głośność dźwięków otoczenia poprzez dłuższe przytrzymanie przycisku — ta opcja przydaje się podczas przekazu strumieniowego muzyki oraz połączeń telefonicznych.

Obuuszny przekaz strumieniowy dźwięku stereo

Urządzenie Phonak ComPilot Air II przekazuje połączenia telefoniczne bezpośrednio do obu aparatów słuchowych i zapewnia doskonałą jakość dźwięku stereo podczas oglądania telewizji i słuchania muzyki.

Wypowiadane komunikaty i nazwy osób dzwoniących dla lepszej interakcji

Urządzenie ComPilot Air II wykorzystuje wypowiadane komunikaty informujące użytkownika o tym, kto dzwoni. Urządzenie informuje także o różnych trybach działania oraz o statusie urządzenia ComPilot, przy czym komunikaty mogą zostać skonfigurowane pod kątem różnych języków i poziomów głośności mowy.

Zgodność z aplikacją Phonak RemoteControl

W celu zwiększenia użyteczności urządzenia ComPilot Air II jego ustawienia, w tym komunikaty głosowe i funkcje Bluetooth®, można skonfigurować za pośrednictwem darmowej aplikacji RemoteControl firmy Phonak dostępnej w sklepach Google Play i Apple iTunes.

Kompatybilność

Urządzenie Phonak ComPilot Air II jest kompatybilne wyłącznie z aparatami słuchowymi platformy Venture oraz Belong.

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
ładowanie
Powiązane produkty
Oticon Pilot zdalnego sterowania 3.0
Oticon Pilot zdalnego sterowania 3.0
350,00 PLN
Phonak PartnerMic
Phonak PartnerMic
1 800,00 PLN
Beltone Phone Link 2
Beltone Phone Link 2
890,00 PLN

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl