Badania słuchu dla osób po 50 roku życia

Badania słuchu dla osób po 50 roku życia

Z wiekiem nasz słuch może się pogarszać. Dotyczy to zarówno mężczyzn, jak i kobiet. W młodości słyszymy bardzo dobrze i wyraźnie, jednak u mężczyzn słuch zaczyna się stopniowo pogarszać po 40. roku życia, a u kobiet po 50.

Co jednak ważne, nie dzieje się to z dnia na dzień, a do pogorszenia słuchu dochodzi stopniowo. Z czasem musimy zwiększyć głośność telewizora i prosić bliskich o to, aby powtórzyli to, co mówili do nas przed chwilą. Wcześnie wykryte problemy ze słuchem pozwalają jednak zatrzymać niepokojące zmiany i przez wiele lat cieszyć się dobrym słuchem, co znacząco wpływa na jakość oraz komfort naszego życia.

Czy wiesz, że w Polsce aż 6 milionów osób cierpi na niedosłuch? Czy wiesz, że 59% Polaków nie miało wykonanego badania słuchu w ciągu ostatnich 5 lat? Czy wiesz, że prowadzi to do wycofania społecznego, rozdrażnienia oraz pogorszenia relacji w domu? Problemy ze słuchem znacząco wpływają na nasze samopoczucie, ale również pewność siebie i samoocenę. Jedno badanie może być jednak niezwykle znaczące dla oceny kondycji naszego słuchu! Jeśli słyszysz gorzej i są to zmiany, które coraz bardziej Cię niepokoją, sprawdź, czy możesz sobie pomóc!

 

Bezpłatne badanie słuchu dla osób po 50. roku życia w Akademii Słyszenia 

 

Jeśli jesteś po 50. roku życia, do końca października bezpłatnie wykonasz badanie słuchu w Akademii Słyszenia przy ul. Ostrobramskiej 126/U2. Dzięki takiemu badaniu możliwa jest pełna diagnostyka ubytków słuchu. Zastosowanie nowoczesnego sprzętu audiometrycznego, na którym każdego dnia pracujemy, ułatwia oraz skraca proces doboru odpowiedniego aparatu słuchowego. Na badanie słuchu prosimy zapisać się telefonicznie pod numerem telefonu: 517 224 111 oraz przyjść z zasłoniętymi ustami i nosem. Sprzęt wykorzystywany do badania jest dezynfekowany po każdym pacjencie. Możliwy dojazd do pacjenta na terenie Warszawy!

 

*Akademia Słyszenia zastrzega sobie prawo zakończenia wcześniej programu w przypadku wykorzystania liczby miejsc. Limit przyjęć wynosi 60 osób.